Trečiokų išvyka „Pamoka kelyje“

Trečios klasės mokiniai kartu su mokytoja gruodžio 20 d. vyko į išvyką – pamoką „Ar žinai senąsias lietuvių šventes?“.

Jonavoje grožėjomės šventine miesto egle, palyginome, kaip puošiamos eglutės dabar ir kaip buvo puošiamos senovėje.

Kaune apsilankėme Rotušės aikštėje. Eglė Rotušės aikštėje paliko dar didesnį įspūdį. Vėliau važiavome į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“. Ten taip pat buvo papuošta eglė.

Kino teatre  „Cinamon“  žiūrėjome filmą „Legendos susivienija“. Tai filmas apie šventes, kurio veikėjai Kalėdų Senelis, Velykų kiškis, Fėja. Mokiniams filmas  labai patiko, kadangi  jie žiūrėjo 3D formatu.

„Megoje“ esančiame jūriniame akvariume stebėjome apie trisdešimt skirtingų tropikų žuvų rūšių. Tai didžiausias ir aukščiausias akvariumas Pabaltijo šalyse. Jis patenka į aukščiausių akvariumų  pasaulyje dešimtuką.

Pamoka kelyje ilgai išliks vaikų atmintyje.

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2012-2013.