Popietė „Vincui Krėvei – 130“

Lapkričio 23 d. lietuvių kalbos mokytojos Rūta Juškienė ir Elena Vojevuckaitė 5-6 klasių mokinius pakvietė į popietę, skirtą Vinco Krėvės 130 gimimo metinėms paminėti.

Renginio vedėjai septintokai Tomas Sedelskis ir Karina Prochorenkaitė supažindino su rašytojo biografija, kūryba. Mokiniai noriai dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie Vincą Krėvę?“

Popietės dalyviai pristatė savo sukurtus piešinius rašytojo kūrinių motyvais. Ypatingai žiūrovus sudomino 6 klasės mokinio Luko Boreišio darbas – kūrinio ,,Milžinkapis“ iliustracijos.

Visiems patiko septintokių inscenizuota ištrauka iš kūrinio ,,Bobulės vargai“, penktos klasės mokinių Austėjos Dobilaitės, Eisvino Pagrandžio, Samantos Šneliūtės skaitomos ,,Milžinkapio“ ištraukos. Nuotraukos

Kategorijos: 2012-2013.