Prasidėjo antrasis projekto „Metų mokinys“ sezonas

2011-2012 m. m. mokyklos bibliotekoje vyko projektas „Metų mokinys“, į kurį noriai įsijungė mokyklos bendruomenė.

Projekte dalyvavo septyniasdešimt du 1-10 klasių mokiniai, vertinimo komisijose dirbo 11 mokytojų ir 9 mokinių mamos. Projekto nominantai apdovanoti sertifikatais ir prizais, kuriuos įsteigė projekto rėmėjai: ūkininkė Jolanta Chaladauskaitė ir Jonavos krašto samariečių bendrija.

Lapkričio 22 d. „Metų aštuntoko“ rinkimais prasidėjo antrasis projekto sezonas. I projekto ture  dalyvavo aštuntokai: Monika Astrauskaitė, Lukas Gumauskas, Ugnė Jankovska, Meda Levinskaitė, Gabija Petrauskaitė,  Benas Puikys, Žilvinas Šuliokas. Turo eigą stebėjo ir mokinius vertino komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, klasės vadovė Ramutė Dailidienė, vokiečių kalbos mokytoja Erika Vaitkevičienė, aštuntokų tėvelių atstovė – Janina Čiulkevičienė.

Po trijų žaidimo etapų paaiškėjo, kad „Bronzine aštuntoke“ tapo Monika Astrauskaitė. Sėkmingiausiai startavusi Meda Levinskaitė ir praėjusių metų žaidimo nugalėtoja Ugnė Jankovska rungėsi finale. Medai Levinskaitei teko „Sidabrinės aštuntokės“ titulas, „Metų aštuntoke“ pripažinta Ugnė Jankovska.

Ugnė dalyvaus rajoniniuose „Metų aštuntoko“ rinkimuose, kurie vyks lapkričio 30 d. mūsų mokykloje. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2012-2013.