Projektas „Rudenėlis atkeliavo“

Spalio 24 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai vykdė projektą „Rudenėlis atkeliavo“.

Pradinių klasių koridoriuje mokiniai surengė darbelių iš gamtinės medžiagos parodėlę. Daugelį darbų kūrė ne tik mokiniai, bet jiems talkino tėveliai ar net visa šeima.

Kūrybinių darbelių parodos komisija nusprendė apdovanoti padėkomis šiuos mokinius:

Nojų Rozenbergą, Kajų Puikį (PUG), Dominyką Dušauską (1 kl.),

Liudą Jušką, Aurėją Lėgėtavičiūtę (2 kl.), Kamilę Trukšaninaitę, Akvilę Rokaitę (3 kl.),

Ugnę Šneliūtę, Matą Rindzevičių (4 kl.), Nedą ir Gerdą Martinionius (1 ir 4 kl.).

Ketvirtos klasės mokiniai visus projekto dalyvius pakvietė į renginį. Pirmokai ir trečiokai, vadovaujami muzikos mokytojos Erikos Petrošienės, atliko dainelę apie rudenį. Vėliau Šalna ir Vėjas užminė ne vieną mįslę apie vaisius ir daržoves. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus ir klausėsi vaisių ir daržovių prisistatymų.

Renginio pabaigoje visi pasivaišino pačia svarbiausia rudens dovana – duona. Pažadėjo jos niekada nemėtyti, ją gerbti. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2012-2013.