Viktorina gamtos mylėtojams

Spalio 11 d. trečios klasės mokiniai Vytenis Drobyševas, Daniel Jurkevičius, Gertrūda Maželytė, Kamilė Trukšaninaitė dalyvavo rajoninėje viktorinoje „Miškas – mano svajonių namai“, kuri vyko R. Samulevičiaus pagrindinėje mokykloje.

Mūsų komanda buvo kruopščiai pasiruošusi. Kiekvienas nupiešė po piešinį ir aprašė miško naudą žmogui. Taip pat reikėjo paruošti kuo įdomesnių mįslių, minklių. Mokiniai dirbo su dideliu noru.

Viktorinoje dalyvavo dešimt komandų. Mokiniams pagal duotus vaisius ir lapus reikėjo atpažinti medžius, minti mįsles. Visi smagiai žaidė žaidimus, dainavo. Kiekviena komanda gavo padėką ir girininkų dovaną – ąžuoliuką ir tują.

Kitą dieną visi trečiokai šiuos medelius pasodino mokyklos pievutėje. Augdami jie primins turiningai praleistą laiką viktorinoje. Nuotraukos

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2012-2013.