Mokytojų dienos minėjimas

Spalio 5 d. mokykloje surengtas šventinis koncertas Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Pedagogus  eilėmis ir dainomis sveikino mokiniai, daug gražių žodžių mokytojams skyrė šventėje dalyvavę svečiai: Žeimių miestelio seniūnas Faustas Pilipavičius, kunigas klebonas Raimundas Kazaitis bei miestelio bendruomenės pirmininkas Bronislovas Liutkus.

Kolegas profesinės šventės proga sveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, mokytojoms, švenčiančioms jubiliejines pedagoginio darbo sukaktis, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles: Antaninai Koirienei – 40, Valentinai Zujevaitei  – 30 metų pedagoginio darbo stažo proga.

Mokiniai aplankė Amžinybėn išėjusių mokytojų kapus, jų atminimą pagerbė žvakelėmis ir gėlių žiedais. Nuotraukos

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2012-2013.