Ketvirtokų išvyka į tautodailininko Artūro Narkevičiaus sodybą

Rugsėjo 27 d. ketvirtos klasės mokiniai, lydimi mokytojų Sigitos Juknienės ir Editos Gerulaitienės, apsilankė tautodailininko Artūro Narkevičiaus sodyboje.

Mokinius svetingai pasitikęs šeimininkas pirmiausiai atvėrė savo muziejaus duris. Papasakojo daugelio eksponatų istoriją, demonstravo paties pagamintus senovinius vaikų žaislus ir, žinoma, pasiūlė su jais pažaisti.

Visus sužavėjo tautodailininko išdrožtų veidų kolekcija. Anot autoriaus, pradžioje kilo idėja sukurti skirtingą veidą kiekvienai metų dienai, o vėliau tų veidelių atsirado daug daugiau.

Sodyboje mokiniai apžiūrėjo iš medžio išdrožtas skulptūras, krykštaudami išbandė čiuožyklą, suposi sūpuoklėse, sugalvoję po norą mėtė pinigėlius į laimės šulinį.

Už viską padėkoję sodybos šeimininkui, kupini puikių įspūdžių grįžome į mokyklą. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2012-2013.