Mokėsi kalbą – pažinsi pasaulį

Rugsėjo 26-ąją – Europos kalbų dieną – mokykloje organizuota įvairi veikla.

Ketvirtokus rusų kalbos mokė mokytoja D. Vazgienė. Penktokai, aštuntokai, devintokai ir dešimtokai dalyvavo projekte ,,Istorija, kultūra ir tradicijos anglakalbėse šalyse“ (mokytoja S. Šemėtaitė).

Šeštokai per rusų kalbos pamoką pasikartojo žinomus žodžius prancūziškai, kroatiškai, graikiškai.

Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai kartu su mokytojomis R. Dailidiene ir E. Vojevuckaite prisiminė lietuvių kalbos tarmes, svarbiausius gimtosios kalbos istorijos momentus, kalbos kultūros reikalavimus, sprendė galvosūkius, žaidė.

Mokiniams patiko stendas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Buvo įdomu ir smagu ne tik per pamokas, bet ir pertraukų metu. Mokyklos fojė kiekvieną pertrauką skambėjo muzikos įrašai lietuvių, vokiečių, anglų ir rusų kalbomis. Nuotraukos

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2012-2013.