Mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 1 d. mokyklos aktų salėje vyko mokslo metų užbaigimo ir Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė.

Patys mažiausieji PUG ugdytiniai deklamavo eilėraštukus ir nuotaikingai atliko dainelę „Tindi rindi riuška“. Šventę papuošė šokėjų pasirodymai: I klasės mokiniai šoko šokį „Lašeliai“, II klasės mokiniai – „Gintariniai riešutai“, III klasės mokiniai – „Crazy frog“. Ketvirtokai padainavo skambią dainelę „Žalia daina“, o penktokai – dainelę apie gegutę.

Mokyklos direktorė įteikė padėkas mokiniams už labai gerą ir gerą mokymąsi, už labai gerą pamokų lankomumą. Įteikti diplomai II-III klasių mokiniams baigusiems programą „Įveikiame kartu“. Antrokai ir trečiokai, dalyvavusieji respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“, buvo apdovanoti V. Kavaliauskaitės knygelėmis „Naisių sodo gyventojų džiaugsmeliai ir rūpestėliai“.

Buvo įteikti prizai ir projekto „Metų mokinys“ I-V klasių nugalėtojams, užėmusiems 1-3 vietas.

Šventę vainikavo šūkis „Pagaliau atostogos!“ Nuotraukos

Mokytoja Marytė Bisigirskienė