„Tariam vaikystei sudie!“

Birželio 1 dieną atsisveikino žodžius savo klasei ir pirmajai mokytojai tarė ketvirtokai.

Šią ypatingą dieną nemažas būrys tėvelių, senelių, giminaičių, mokytojų susirinko į šventę. Šventės kaltininkai smagiai dainavo, vaidino, deklamavo, žaidė, šmaikščiai pagal „Garantinį raštą“ perdavė visą kilnojamą ir nekilnojamą turtą mažiesiems draugams.

Švytėjo džiaugsmu ketvirtokų veidai, kai iš direktorės rankų gavo pažymėjimus, skelbiančius apie baigtą pradinio ugdymo programą.

Šventei spalvų suteikė būsimų pirmokų dalyvavimas, prasmingi jų linkėjimai ir daina, o mokytojos Astos šokių pynės nepaliko abejingų salėje. Skruostu riedanti ašara išdavė, kad šiandien džiaugsmas sumišęs su liūdesiu, kad nelengva ištarti vaikystei sudie… Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2011-2012.