Antrokai pasiekė projekto rekordą!

Gegužės 17 d. mokyklos bibliotekoje vyko IX projekto „Metų mokinys“ turas, kuriame dalyvavo antrokai: Vytenis Drobyševas, Ignas Ivaškevičius, Kamilė Trukšaninaitė, Gertrūda Maželytė, Nedas Astrauskas, Daniel Jurkevičius, Gabija Mickevičiūtė, Roberta Mikalauskaitė.

Mokinius vertino komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, lietuvių kalbos mokytoja Elena Vojevuckaitė, antrokų tėvelių atstovė Jūratė Trukšaninienė.

Sėkmingiausiai startavo Ignas Ivaškevičius. Pirmame etape jis surinko visus galimus taškus, ko iki šiol šiame etape nebuvo pavykę vyresniems projekto dalyviams. Antrokai pakartojo penktokų akibrokštą – puikiai žaisdami į finalą pateko ne du, o trys žaidėjai: Ignas Ivaškevičius, Vytenis Drobyševas ir Gertrūda Maželytė. Finale Ignui ne tik pavyko išsaugoti lyderio pozicijas, bet ir pasiekti projekto rekordą – surinkti net 75 taškus!

Ignas Ivaškevičius pripažintas „Metų antroku“. Jam bus įteiktas „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – projekto rėmėjų prizas. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.