Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Gegužės 11 d. aštuntų klasių mokiniai dalyvavo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjime Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje.

Aštuntokai stebėjo mokomojo bataliono VII Bazinių karinių mokymų karių laidos iškilmingą priesaikos ceremoniją, kurioje dalyvavo Lietuvos laisvės kovų dalyviai su partizanų apygardos vėliavomis, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras.

Mokiniai apžiūrėjo Ruklos įguloje dislokuotų padalinių technikos ir ginkluotės parodą. Visi, kurie norėjo, galėjo pasėdėti prie šarvuočio vairo. Drąsiausieji išbandė savo vikrumą varžybose „Kas greičiau surinks šautuvą“. Mokiniai buvo vaišinami kareiviška koše, arbata. Visi grįžo namo pilni įspūdžių.

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2011-2012.