Vėl pagausėjo „Metų mokinių“ būrys

Gegužės 7 d. mokyklos bibliotekoje šurmuliavo trečiokai.

Puikiai nusiteikę ir vienas kitą padrąsindami Laurynas Rokas, Ugnė Šneliūtė, Gerda Martinionytė, Ramunė Salinaitė, Vismantė Petrusevičiūtė, Matas Rindzevičius, Domantas Imbrasas susirinko į VIII projekto „Metų mokinys“ turą. Šiame ture mokinius vertino komisija: direktorė Dijana Vazgienė, anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė, trečiokų tėvelių atstovė Edita Šnelienė.

Trečiokų žaidimas buvo be galo žaismingas ir nenuspėjamas. Pirmame etape geriausiai sekėsi Domantui Imbrasui, po antro etapo lydere tapo Vismantė Petrusevičiūtė. Po trečios užduoties į priekį išsiveržė Gerda Martinionytė. Finale jai teko susirungti su suolo drauge Ugne Šneliūte. Entuziastingos finalininkės panoro atsakyti į visus, netgi atsarginius, žaidimo klausimus. Abi draugės stengėsi surinkti kuo daugiau taškų, bet, kaip pačios sako, viena kitai visai nepavydėjo.

Finale geriau sekėsi Gerdai. Po sėkmingai įveiktų 4 žaidimo etapų Gerda Martinionytė pripažinta „Metų trečioke“. Jai bus įteiktas „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – projekto rėmėjų prizas. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.