Tradicinis bendruomenės susirinkimas ir šventinis koncertas Motinos dienai

Gegužės 4 d. mokyklos bendruomenė rinkosi į tradicinį susirinkimą ir šventinį koncertą, skirtą Motinos dienai.

Mokyklos samariečių būrelio nariai visoms atėjusioms mamoms, močiutėms įteikė po pačių pagamintą gėlę.

Susirinkimo metu mokyklos direktorė Dijana Vazgienė supažindino su svarbiausiais bendruomenės pasiekimais, pristatė balandžio 23-26 dienomis vykusio mokyklos veiklos kokybės išorės vertinimo pirminius rezultatus: 10 privalumų ir 5 tobulintinus dalykus, padėkos raštais ir gėlės žiedu apdovanojo aktyviausias mokinių mamas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė pristatė svarbiausius mokinių pasiekimus tarptautiniuose, respublikos, rajono projektuose, konkursuose, olimpiadose.

Po bendruomenės susirinkimo mokyklos dainorėliai, šokėjai, skaitovai, Žeimių KC moterų ansamblis visiems susirinkusiems padovanojo šventinį koncertą. Pasibaigus koncertui, mokyklos direktorė visus susirinkusius pakvietė pasigrožėti priešmokyklinukų bei 1-10 klasių mokinių darbų paroda. Nuotraukos

Direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2011-2012.