Rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų varžybos

Nuo mokslo metų pradžios įvairių klasių moksleiviai ruošėsi, treniravosi ir šauniai atstovavo savo mokyklai Jonavos rajono mokyklų olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų varžybose.

Futbolo „5×5“ varžybose mergaitėms sekėsi prasčiau, tačiau berniukų komanda į mokyklą parvežė III vietos apdovanojimą. Kvadrato varžybose prizines vietas iškovojo ir mergaičių (II vieta), ir berniukų (III vieta) komandos.

Nenugalimi mūsų vaikinai buvo svarsčių kilnojimo varžybose: Martynas Zabrodinas, Justas Jankauskas, Karolis Ledzinskas, Rimantas Kornušenka, Karolis Astrauskas, Remigijus Stankevičius, Benas Puikys, Erikas Černoglazov parvežė auksą.

5-6 klasių mišri mergaičių ir berniukų komanda „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose po atkaklios kovos su penkiomis rajono kaimo mokyklomis iškovojo III vietą.

Kovo 29 dieną mokyklos berniukų komanda dalyvavo paskutinėse festivalio varžybose – virvės traukimo. Nors nepavyko iškovoti prizinės vietos, tačiau dalyvavimas renginyje vaikinams suteikė naudingos patirties ir puikių įspūdžių.

Su puikia nuotaika ir aukštais pasiekimais mokiniai užbaigė savo dalyvavimą šiame olimpiniame festivalyje. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Stepaitytė

Kategorijos: 2011-2012.