Drąsūs, stiprūs, vikrūs ir labai atkaklūs

Kovo 15 dieną 3-4 klasių komanda dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninėse varžybose.

Varžėmės 9 rungtyse: 5-iose iš jų iškovojome 1 vietą, 2 kartus tapome antri, 2 kartus buvome treti. Aplenkę penkias komandas, rajone laimėjome I vietą, parsivežėme diplomus ir medalius, kartu įgijome teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose. Iki jų turėjome tik vieną savaitėlę, per kurią komanda su didžiuliu entuziazmu po pamokų sporto salėje tobulino greitį, lankstumą, vikrumą, šoklumą…

Zoninės varžybos vyko kovo 24 d. puikioje Akademijos gimnazijos (Kėdainių r.) sporto salėje. Įveikę startinį jaudulį žeimiškiai buvo nepavejami ,,Greičio“ ir ,,Tunelio“ estafetėse. Nusileidome tik Kėdainių rajono Krakių gimnazijos komandai, nuolatinei finalinių varžybų dalyvei.

Atkaklumas, kovingumas, darbštumas, pasiaukojimas (Laurynas žaidė sužeista koja), draugiškumas, varžybų azartas padėjo laimėti II vietą zoninėse varžybose.

Dėkojame tėveliams, skyrusiems pinigų sportinėms aprangoms įsigyti, užtikrinusiems vaikų pavėžėjimą iki mokyklos. Dėkojame Ugnės ir Samantos mamytėms, kurios pasirūpino komandos „stiliumi“, kartu vyko į varžybas, rūpinosi vaikų saugumu ir maitinimu, azartiškai palaikė komandą.

Varžyboms vaikus ruošė 4 kl. mokytoja Liuba Jonaitienė ir 3 kl. mokytoja Sigita Juknienė.

Štai jie, drąsūs ir atkaklūs varžybų nugalėtojai bei prizininkai: Loreta Grubliauskaitė, Samanta Šneliūtė, Evelina Lipinskaitė, Karolina Mikalauskaitė, Deimantė Penkauskaitė, Ugnė Šneliūtė, Gerda Martinionytė, Dinas Imbrasas, Haroldas Reiponas, Eisvinas Pagrandis, Tadas Masėnas, Domantas Imbrasas, Ignas Kiela, Laurynas Rokas. Nuotraukos

Komandos vadovė Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2011-2012.