„Dainuoju Lietuvai“

Kovo 9 dieną mokykloje vyko tradicinis 5-10 klasių mokinių dainos konkursas „Dainuoju Lietuvai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Šia proga mokyklos direktorė Dijana Vazgienė pasveikino renginio dalyvius, mokytojus, svečius, o dainininkams palinkėjo kuo didžiausios sėkmės. Skambėjusias dainas vertino vertinimo komisija: mokyklos direktorė D. Vazgienė, direktorės pavaduotoja ugdymui D. Svirskienė, dailės mokytoja V. Pranienė bei socialinė pedagogė L. Baltrimavičienė.

Kiekviena klasė atliko laisvai pasirinktą dainą, o pradinių klasių mokiniai visus nudžiugino smagiu šokiu (mokyt. A. Grigaliūnienė) ir dainele.

Komisijos vardu visiems konkurso dalyviams šiltus padėkos žodžius tarė dailės mokytoja Vincė Pranienė. Nugalėtojams padėkas ir saldžias dovanėles, kurias įsteigė UAB „Rigevita“, įteikė mokyklos direktorė. Šįkart sėkmė nusišypsojo ir III vietą su daina „Kai tu šalia“ laimėjo 8 b klasės merginos Gerda Grubliauskaitė ir Karolina Gumuliauskaitė. II vieta atiteko 6 klasės dainininkams, nuotaikingai atlikusiems „Žalią dainą“, o I vietą iškovojo dešimtokių Agnės Astrauskaitės ir Karolinos Protasevičiūtės duetas. Merginos pasirinko patriotinę baladę „Raudoni vakarai“.

Šauniausios klasės palaikymo komanda buvo pripažinta šeštokų klasė (klasės vadovė Inga Dūdienė), o muzikos mokytojos prizas už nuoširdų pasiruošimą konkursui, idėjas ir pasiūlymus buvo įteiktas 8 b klasės merginoms Karolinai Gumuliauskaitei ir Gerdai Grubliauskaitei.

Šventės pabaigoje visi dalyviai dainavo vieną žymiausių lietuviškų patriotinių dainų – E. Masytės ir Just. Marcinkevičiaus „Laisvė“, kurios dvasia įkvepia čia ir dabar kurti savąją Lietuvą – šviesesnę, teisingesnę, viltingesnę… Nuotraukos

Mokytoja Erika Petrošienė

Kategorijos: 2011-2012.