Pergalę lėmė ne vardas…

Vasario 27 d. į bibliotekoje vykstantį penktąjį „Metų mokinio“ turą skubėjo šeštokai. Išbandyti savo žinias bei sėkmę panoro 7 mokiniai: Greta Barišauskaitė, Dovilė Grajauskaitė, Viktorija Gutauskaitė, Karina Prochorenkaitė, Danielė Sedelskytė, Raminta Šimbaraitė, Aistis Taraškevičius.

Mokinių atsakymus vertino komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, pirmoji šeštokų mokytoja Marytė Bisigirskienė, tėvelių atstovė Regina Grajauskienė.

Pirmajame žaidimo etape geriausiai sekėsi Aisčiui Taraškevičiui, bet antrame etape jį aplenkė Viktorija Gutauskaitė. Nors Victoria lotyniškai reiškia pergalę, buvo aišku, kad žaidimo lyderei sėkmę neša ne magiška vardo reikšmė, o įgytos žinios bei gebėjimai. Įveikusi visus žaidimo etapus Viktorija pripažinta „Metų šeštoke“. Puikiai nusiteikę klasės draugai nugalėtoją pasveikino audringais plojimais.

Viktorijai Gutauskaitei bus įteiktas „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – rėmėjų prizas. Kovo mėnesį į projektą kviečiami penktokai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.