Skambėk, gimtasis žodi!

Vasario 24 dieną mokyklos bibliotekoje vyko tradicinis 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!“.

Konkurso dalyvius skambia daina pasveikino mokytojos Erikos Petrošienės vadovaujamo ,,Dainorėlių“ būrelio dainininkės – ketvirtokės merginos. Skaitovams sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Konkurse dalyvavo pirmokai Ugnė Jakuitytė ir Saimonas Pagrandis, antrokai Ignas Ivaškevičius, Gertrūda Maželytė ir Daniel Jurkevičius, trečiokai Vismantė Petrusevičiūtė, Deimantė Penkauskaitė, Ieva Rimdeikaitė ir Erika Salinaitė, ketvirtokai Austėja Dobilaitė, Eisvinas Pagrandis, Milda Sakalauskaitė ir Samanta Šneliūtė.

III vieta buvo skirta dviems skaitovams: antrokui Ignui Ivaškevičiui ir ketvirtokei Samantai Šneliūtei. II vietą laimėjo nemažą patirtį skaitovų konkursuose jau turinti ketvirtokė Austėja Dobilaitė. I vietą komisija vieningai skyrė ketvirtokui Eisvinui Pagrandžiui, labai įtaigiai skaičiusiam Augusto Tamaliūno kūrinį ,,Iš meilės“.

Malonu pažymėti, kad pradinukai labai atsakingai ruošėsi šiam konkursui: puikiai parinkti vaikų amžių atitinkantys tekstai, grakšti laikysena, gebėjimas įtaigiai kalbėti renginį pavertė jaukia švente. Šypsenos neblėso ir klausytojų, ir komisijos narių veiduose. Jos dar skaisčiau suspindo, kai mokyklos direktorė visus dalyvius apdovanojo saldžiais prizais…

Ketvirtokus laureatus Eisviną Pagrandį, Austėją Dobilaitę ir Samantą Šneliūtę konkursui ruošė mokytoja Liuba Jonaitienė, antrokėlį Igną Ivaškevičių ruošė mokytoja Marytė Bisigirskienė. Dėkojame komisijai, mokytojoms, skaitovams bei žiūrovams. Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2011-2012.