„AKIM“ – penas ne tik akims

Vasario mėnesio pradžioje mokyklos biblioteką pasiekė 11 kultūros leidinių, kurių nemokamą prenumeratą gavome dalyvaudami Švietimo ir mokslo ministerijos vykdomame ES struktūrinių fondų remiamame projekte „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ („AKIM“).

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos kartu su partneriais įgyvendinamas projektas suteikė galimybę skaityti solidžius kultūros leidinius „Kultūros barai“, „Naujasis Židinys“, „Metai“, „Knygų aidai“, „Krantai“, „Dailė“, „Literatūra ir menas“,„ Fotografija“, „Muzikos barai“, „Kelionė su Bernardinai.lt“, „Tautodailės metraštis“.

Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai ir mokytojai galės sekti Lietuvos ir pasaulio kultūrinio gyvenimo naujienas, susipažinti su tradicinėmis ir šiuolaikinėmis meno vertybėmis, įvairiais požiūriais į dvasinio gyvenimo problemas.

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.