Meninio skaitymo konkursas

Sausio 25 dieną mokykloje vyko 5-10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

Mokytoja Rūta Juškienė parengė stendą bei knygų parodėlę „Maironiui- 150”, mokiniams parodė filmą apie poeto gyvenimą ir kūrybą. Skambėjo dainininkės Aistės Smilgevičiūtės atliekama daina ,,Taip niekas manęs nemylės“.

Skaitovus pasveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, meninio skaitymo konkurso vertinimo komisijos pirmininkė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė. Konkurse dalyvavo penktokė Greta Jusaitė, šeštokai Kamilė Bukauskaitė ir Tautvydas Jocius, septintokai Viktorija Čiulkevičiūtė, Lukas Gumauskas ir Meda Levinskaitė, aštuntokai Aušra Jusaitė, Ignas Danilevičius, devintokai Edita Pagrandytė ir Matas Puikys. Mokiniai pasirinko visiems žinomus Maironio eilėraščius arba ištraukas iš poemos ,,Raseinių Magdė“ bei baladės ,,Jūratė ir Kastytis“.

5-8 klasių amžiaus grupėje I vieta atiteko septintokui Lukui Gumauskui, skaičiusiam ištrauką iš Maironio poemos ,,Raseinių Magdė“ bei aštuntokui Ignui Danilevičiui, pasirinkusiam du kūrinius: ištrauką iš ,,Raseinių Magdės“ bei Jurgio Gimberio ,,Deividėlio pasaką“. Abu skaitovus ruošė mokytoja Ramutė Dailidienė. II vietą iškovojo penktokė Greta Jusaitė, padeklamavusi Maironio eilėraštį ,,Rudens dienos“ (mokytoja Rūta Juškienė). III vieta paskirta šeštokei Kamilei Bukauskaitei, kuri skaitė Maironio eilėraštį ,,Mergaitė“. Skaitovę konkursui ruošė mokytoja Rūta Juškienė.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2011-2012.