Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Jau ketvirti metai mokyklos bendruomenė Sausio 13-ąją pažymi dalyvaudama pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Rengiantis akcijai buvo išleistas stendinis pranešimas „Sausio 13-oji — laisvės gynėjų diena“.

Sausio 13-osios rytą į pamokas rinkomės anksčiau, dėliojome ant palangių žvakutes. 8 valandą dešimčiai minučių mokykloje buvo užgesinta šviesa ir languose suplazdėjo žvakių švieselės, įprasmindamos žuvusiųjų atminimą. Stovėjome susikibę ir dainavome dainą „Laisvė“.

Pirmoji pamoka visose klasėse – pilietiškumo pamoka „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta Sausio 13-osios istorijai. Prisiminėme žuvusius ir tylos minute pagerbėme jų atminimą, žiūrėjome filmus apie Sausio 13-ąją, pasidalinome mintimis apie laisvės kainą, mokytojai pasakojo savo prisiminimus ir išgyvenimus.

Ignas Danilevičius, 8b kl.

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2011-2012.