Išrinktas „Metų aštuntokas“

Gruodžio 19 d. projekte „Metų mokinys“ dalyvavo aštuntų klasių mokiniai. 8 a klasei atstovavo Aušra Jusaitė, Milius Naidičius, Edita Valaišaitė, 8 b klasei – Ignas Danilevičius, Ignas Grigaliūnas ir Skaistvilė Narkevičiūtė.

III turo vertinimo komisijoje dirbo direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, pirmoji aštuntokų mokytoja Liuba Jonaitienė, aštuntokų tėvelių atstovė – Asta Grigaliūnienė.

Pirmame žaidimo etape triumfavo Aušra Jusaitė. II etape į priekį išsiveržė Ignas Danilevičius, bet Aušra viso žaidimo metu gausiai rinko taškus ir mynė Ignui ant kulnų. III etape taškų persvarą įgijęs Ignas Danilevičius sėkmingai įveikė ir ketvirtą žaidimo etapą bei buvo pripažintas „Metų aštuntoku“.

Ignui Danilevičiui bus įteiktas „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – rėmėjų prizas. Sausio mėnesį dėl „Metų mokinio“ titulo varžysis septintokai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.