Antrasis „Metų mokinio“ turas

Gruodžio 6 d. „Metų mokinio“ projekte dalyvavo devintokai. Ši klasė į sumaniausio mokinio rinkimus delegavo Karoliną Barišauskaitę, Rūtą Lankelytę, Editą Pagrandytę, Luką Stepšį, Ingridą Škeliovaitę, Sigitą Volkovickaitę.

Mokinių atsakymus vertino direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, pirmoji devintokų mokytoja Jūratė Smailienė, devintokų tėvelius vertinimo komisijoje atstovavo Liuba Čiulkevičienė.

Pirmame etape geriausiai sekėsi Lukui Stepšiui, bet antrame etape, surinkusi visus 20 galimų taškų, į priekį išsiveržė Rūta Lankelytė. Po šio šuolio kitiems dalyviams jos pralenkti nepavyko. Sėkmingai įveikusi visus 4 viktorinos etapus, Rūta Lankelytė pripažinta „Metų devintoke“. Rūtai bus įteiktas „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – rėmėjų prizas.

Gruodžio 19 d. į projektą kviečiami aštuntų klasių mokiniai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė