Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją minima tarptautinė tolerancijos diena. Šiemet šios dienos simboliu tapo laivelis.

„Kiekvieno žmogaus laivas yra „kitoks” ir kiekvienas jį plukdome skirtinga kryptimi. Nuo to, kaip tu elgiesi su kitu laivu, priklauso ir tavo sėkminga kelionė plačiuosiuose vandenyse,“ – rašoma Tolerancijos dienos iniciatorių išplatintame pranešime, kuriame šalies mokyklos buvo kviečiamos prisijungti prie šios akcijos.

Į kvietimą dalyvauti Tolerancijos dienos minėjime mūsų mokyklos mokiniai atsiliepia jau keletą metų. Šiemet pradinių klasių mokiniai piešė, vyresnieji (5-10 kl.) iš spalvoto popieriaus lankstė laivelius, ant kurių buvo rašomos ne tik žymių žmonių, bet ir pačių moksleivių sugalvotos mintys apie toleranciją arba netoleranciją. Visi laiveliai lapkričio 16-osios rytą suplaukė į mokyklos fojė. Nuotraukos

Mokinių taryba

Kategorijos: 2011-2012.