Poetės Ramutės Skučaitės gimtadienis

Spalio 28 dieną minėjome rašytojos Ramutės Skučaitės 80-ąjį gimtadienį. Šia proga lietuvių kalbos mokytojos Rūta Juškienė ir Elena Vojevuckaitė su 5-10 klasių mokiniais surengė literatūrinę popietę.

Renginį pradėjo šeštokas Tomas Sedelskis eilėraščiu ,,Laiškas be adreso“, vėliau popietės vedėjai – dešimtokė Agnė Astrauskaitė ir devintokas Matas Puikys – pasakojo apie poetės asmenybę bei kūrybą.

Penktokės Skaistė Rokaitė ir Greta Jusaitė pristatė bendraklasių piešinius, sukurtus Ramutės Skučaitės poezijos motyvais.

Šeštokai Aistis Penkauskas, Gabrielė Jakelaitytė, Kamilė Bukauskaitė, Karina Ledzinskaitė, Karina Prochorenkaitė, Raminta Šimbaraitė, Tautydas Jocius, Augustinas Abramavičius, Greta Bariškauskaitė, Aistis Taraškevičius deklamavo poetės eilėraščius, suvaidino eiliuotą pasaką ,,Raudonkepuraitė“. Nuo jų neatsiliko ir svečiai, ketvirtos klasės mokiniai. Vadovaujami mokytojos Liubos Jonaitienės jie paruošė nuotaikingą literatūrinės pasakos „Šiaudas, pupa ir žarija“ inscenizaciją.

Mokytoja Rūta Juškienė ir popietės vedėjas Matas Puikys pakvietė dalyvauti viktorinoje ir teisingai atsakiusius į užduotus klausimus apdovanojo prizais.

Renginį vainikavo palinkėjimai sukaktuvininkei: visi dalyviai ant spalvotų širdelių parašė palinkėjimus Ramutei Skučaitei, juos garsiai perskaitę pakabino prie mylimos poetės nuotraukos. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2011-2012.