Mokytojų dienos minėjimas

Spalio 5 dieną gražiausi gėlių žiedai ir šilčiausi žodžiai profesinės šventės proga buvo skirti mūsų mokytojams.

Kartu su mokyklos bendruomene šventiniame renginyje dalyvavo ir pedagogus sveikino klebonas kun. Raimundas Kazaitis, Žeimių seniūnijos seniūno pavaduotoja Danutė Šeškienė, Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyriaus vedėjas Bronius Liutkus, tėvų komiteto pirmininkė Ina Puikienė, veterinarijos gydytojas Pranas Dailidė, Žeimių ambulatorijos bendruomenės slaugytoja Nijolė Mačikūnienė, menininkė Aušra Vismantaitė, ūkininkė Jolanta Chaladauskaitė.

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Ji sveikino kolegas profesinės šventės proga, mokytojoms, švenčiančioms jubiliejines pedagoginio darbo sukaktis, įteikė gėlių ir atminimo dovanėles: mokytojai Irenai Gritėnienei – 30, mokytojoms Jolantai Jakštienei ir Astai Vancevičienei – 20, mokytojai Rūtai Juškienei – 15, mokytojai Laurai Baltrimavičienei – 5 metų pedagoginio darbo stažo proga.

Koncerte skambėjo mokinių atliekamos eilės ir dainos, šoko sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai (vad. Rūta Stepaitytė).

Po nuotaikingos programos į klases su mokiniais išskubėjo „netradiciniai“ mokytojai. Bronius Liutkus vedė profesinio informavimo pamoką 9-10 klasių mokiniams, šeštokams geografiją dėstė ir savo įspūdžiais iš kelionių dalijosi Jolanta Chaladauskaitė. Septintokai sveikos gyvensenos pamokoje bendravo su Nijole Mačikūniene, Pranas Dailidė gvildeno aplinkosaugos problemas aštuntose klasėse. Aušra Vismantaitė meno paslaptis atskleidė penktokėliams, Ina Puikienė tądien tapo priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja. Nuotraukos

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.