Išvyka į AB ,,Lifosa“ ir Pašilių stumbryną

Birželio 3 d. aštuntokai ir devintokai kartu su klasių vadovėmis vyko į mokomąją pažintinę išvyką į AB ,,Lifosa“ ir Pašilių stumbryną. Įmonės ,,Lifosa“ gamybos skyriaus viršininkas A. Rakauskas papasakojo apie gamyklos veiklą, supažindino su teritorijoje esančių statinių paskirtimi. Įdomiausia mokiniams buvo apsilankyti Kėdainių ,,Alpėse“ ir gėrėtis nuo jų viršūnių atsiveriančiu kraštovaizdžiu.

Pašilių stumbryne teko stebėti stambiausių laukinių gyvūnų kaimenės gyvenimą nuo dengtos pakylos – apžvalgos aikštelės. Ekskursijos vadovas R. Papšys, Pašilių stumbryno stumbrininkas – jėgeris, supažindino su europinių stumbrų gyvenimu, papasakojo daug įdomaus apie stambiausius Lietuvos gyvūnus. Mokiniai papietavo, pailsėjo naujose pavėsinėse. Išvyka visiems labai patiko. Nuotraukos

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2010-2011.