„Pagaliau atostogos!“

Gegužės 31 d. priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1- 5 klasių mokiniai užbaigė mokslo metus surengdami smagią šventę. Čia dalyvavo mokiniai, tėveliai, mokytojai ir mokyklos vadovai.
Priešmokyklinukai visus pralinksmino smagia karaokė dainele „Boružėlė septyntaškė“, jiems pritarė ir maži, ir dideli. Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė mažiesiems įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus.

1 klasės mokiniai šoko linksmą „Ančiukų šokį“, antrokai atliko dainelę „Žiogo vestuvės“, 3 klasės mokiniai šoko energingą šokį „Šok-rok“, o penktokai linksmai trypė „Suk, ratelį“. 4 klasės mokinė Skaistė Rokaitė elektriniais vargonais atliko kūrinį „Felice Boudleause Byrant“, o 2 klasės mokinė Vismantė Petrusevičiūtė skaitė ištrauką iš S. Poškaus knygos „Vieną kartą“ apie išdykusį žiurkėną.

Mokyklos direktorė įteikė padėkas mokiniams už puikų ir gerą mokymąsį, gerą lankomumą, apdovanojo aktyviausius mokyklos bibliotekos skaitytojus. Šventė baigėsi tradiciniu šūkiu „Pagaliau atostogos!“ Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2010-2011.