Šaškių turnyras „Baltieji pradeda…“

Gegužės 24 d. Jonavos lopšelyje – darželyje „Saulutė“ vyko rajoninis ikimokyklinio ugdymo įstaigų, pradinių, pagrindinių mokyklų priešmokyklinių klasių šaškių turnyras „Baltieji pradeda…”, skirtas komunikavimo, pažinimo kompetencijai ugdyti.

Renginį organizavo Jonavos lopšelis-darželis „Saulutė“. Renginio tikslas organizuoti Jonavos rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų draugišką šaškių turnyrą, propaguojant šaškių žaidimo tradicijas. Komandos atvyko net iš vienuolikos ugdymo įstaigų.

Vaikai žaidė šešiuose pogrupiuose. Mūsų mokyklos priešmokyklinukus atstovavo Ugnė Jakuitytė ir Gabrielius Vasiliauskas, kurie pelnė III vietą ir buvo apdovanoti diplomais bei medaliais. Juos ruošusi mokytoja apdovanota padėkos raštu ir saldžiuoju prizu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2010-2011.