Sėkmė tarptautiniame rašinio konkurse

„Įsivaizduok, kad esi miške augantis medis. Parašyk laišką ir paaiškink, kodėl svarbu saugoti miškus“, – tokia aktualia tema šiais metais epistolinį rašinį buvo kviečiami rašyti mokiniai iš viso pasaulio.

Epistolinio rašinio konkursas, rengiamas nuo 1971-ųjų, šiemet jau 40-asis. Tarptautinį konkursą rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO), Lietuvoje – Lietuvos paštas kartu su LR švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centru.

Mūsų mokyklos 8 b klasės mokinės Simonos Jastžemskytės laiškas medžiui, rajone laimėjęs I-ąją vietą, buvo išsiųstas į nacionalinio etapo konkursą, kuriame gerai įvertintas ir apdovanotas II laipsnio Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos diplomu bei medaliu (II vieta ).
Mokinę rengusi lietuvių kalbos mokytoja Ramutė Dailidienė apdovanota Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos padėka. Nuotraukos

Direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2010-2011.