Netradicinė geografijos – dailės pamoka

Gegužės 16 d. 8-9 klasių mokiniams vyko netradicinė geografijos – dailės pamoka  „Amžinai gyva praeitis“, skirta Izraelio valstybės įkūrimui ir Holokausto 70-osioms metinėms  paminėti.

Pamoką vedė geografijos mokytoja Danguolė Svirskienė ir dailės mokytoja Vincė Stasė Pranienė. Pamokoje dalyvavo Žeimių Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčios klebonas kun. Raimondas Kazaitis ir Vytauto Didžiojo  universiteto užsienio kalbų centro senosios hebrajų kalbos dėstytojas kun. Linas Šipavičius.

Mokiniai įtvirtino jau turimas žinias apie Izraelio valstybę, Jeruzalės miestą, susipažino su žydų tautos istorija, buvo aptarti mokinių dailės darbai, skirti holokausto jubiliejinėms metinėms paminėti. Nuotraukos

Direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2010-2011.