Skaitytojų olimpiada

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse apdovanoti 2011 m. skaitytojų olimpiados nugalėtojai.

Skaitytojų olimpiada, jau tapusi tradiciniu mokyklos renginiu, vyko balandžio mėnesį. Joje dalyvavo 49 įvairių klasių mokiniai. Dalyviams teko įveikti nemažai užduočių: parašyti rašinėlį apie mėgiamiausią rašytoją ir knygą, atspėti literatūrinių herojų vardus, kūrinių ištraukų autorius, pažinti rašytojus ir pan. Džiugu, kad literatūros „olimpiečiai“ pateikė net 1044 teisingus atsakymus.

1-4 klasių grupėje laurus nuskynė kasmet olimpiadoje dalyvaujantis ketvirtokas Lukas Boreišis, 5-7 klasių grupėje pirmoji vieta atiteko septintokei Aušrai Jusaitei, tarp vyriausiųjų (8-10 ir 12 kl.) nepralenkiama pasirodė dešimtokė Urtė Bukauskaitė. Nugalėtojai apdovanoti direktorės padėkomis ir bibliotekininkės įsteigtais prizais – knygomis.

Padėkomis džiaugėsi ir antrųjų (ketvirtokė Greta Jusaitė, šeštokė Agnė Mickevičiūtė, dvyliktokė Simona Bukauskaitė) bei trečiųjų (antrokė Livija Konkova, penktokė Greta Barišauskaitė, dvyliktokė Lina Jankevičiūtė) vietų laimėtojai.

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2010-2011.