Tarptautinis konkursas „AMBER STAR“

2011 m. gegužės 4 d. baigėsi  beveik du mėnesius trukęs tarptautinis atviras anglų kalbos internetinis konkursas „AMBER STAR“. Šiame konkurse dalyvavo 9 mūsų mokyklos mokiniai: šeštokai Benas Puikys ir Žilvinas Šuliokas, septintokai Ignas Danilevičius ir Ignas Grigaliūnas, aštuntokai Matas Puikys, Raimundas Andriūnas ir Virmantas Petrusevičius, dešimtokė Urtė Bukauskaitė, dvyliktokas Giedrius Leonavičius.

Mokiniai buvo suskirstyti pagal klases į 5 lygius (Starter, Mover, Flyer, Leader, Expert) . Prisijungę internete mokiniai turėjo per nustatytą laiką atsakyti į 100 klausimų, susietų ne tik su anglų kalba, bet ir su Anglijos bei kitų angliškai kalbančių šalių istorija bei kultūra.

Iš mūsų mokyklos mokinių geriausių rezultatų pasiekė 7B klasės mokinys Ignas Danilevičius (76,23%).

Anglų kalbos mokytoja Leonora Večkienė

Kategorijos: 2010-2011.

Komentavimo galimybė išjungta.