Saugaus eismo varžybos ,,Šviesoforas“

Balandžio 8 d. į tradicines saugaus eismo varžybas ,,Šviesoforas“ rinkosi PUG ugdytinių ir 1-4 klasių mokinių komandos. Šventės dalyvius sveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, svečiai – Jonavos policijos komisariato darbuotojai Andrius Venckus ir Remigijus Zdanavičius.
Nuotaikingą teminę kompoziciją ,,Būk saugus“ parodė trečiokai.
Varžybų dalyviai buvo vertinami trijose rungtyse: nereguliuojama pėsčiųjų perėja, kelio ženklai ir situacijos maketuose.
Varžybų teisėjai policininkai ypač džiaugėsi vaikų drausme ir puikiomis žiniomis atliekant praktinę užduotį perėjoje.
Didelė atsakomybė teko varžybų vyr. teisėjai mokytojai Jolantai Jakštienei – ji ir paskelbė rezultatus. Dvi komandos – pirmokų ir trečiokų – surinko vienodą balų sumą. Tik nuostatų paragrafas lėmė, kad pirmąją vietą laimėjo trečios klasės komanda. Jai atiteko pereinamoji taurė. Visos komandos buvo apdovanotos mokyklos direktorės padėkomis.
Varžybų nugalėtojams snausti nėra kada, nes balandžio 29 dieną jau startuos rajoninės ,,Šviesoforo“ varžybos.

Būrelio ,,Šviesoforas“ vadovė Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2010-2011.