Abėcėlės šventė

Kovo 18 d. mokyklos aktų salėje vyko pirmokų Abėcėlės šventė. Ji prasidėjo nuotaikingu „Ančiukų“ šokiu. Pirmokai išradingai pristatė išmoktas raideles. Šventėje skambėjo linksmos dainelės, buvo menamos mįslės, žaidžiami liaudies žaidimai ir rateliai. Smagiai su vaikučiais šoko ir jų tėveliai.  Jie atliko ir pateiktas užduotis.

Šventėje dalyvavo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Ji pasveikino pirmokėlius, palinkėjo sėkmės moksle ir įteikė ženkliukus bei saldžius prizus.

Mokyklos bibliotekininkė Edita Gerulaitienė papasakojo apie mokinių laukiantį knygų pasaulį, kvietė tapti žingeidžiais ir tvarkingais skaitytojais, kiekvienam padovanojo po knygos skirtuką.
Tėveliai padėkojo už gražų renginį ir šventės kaltininkams įteikė didžiulį  tortą.

Pirmokų pasiekimais džiaugėsi ir mokytoja Marytė Bisigirskienė. Linkėdama sėkmės mokantis naujų dalykų savo mokinukams ji įteikė pasakų knygas.
Abėcėlės šventę pirmokėliai prisimins ilgai ir su džiaugsmu.

1 klasės mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2010-2011.