Mokinių dainos konkursas ,,Dainuoju Lietuvai“

Kovo 9 d.  mokykloje vyko mokinių dainos konkursas ,,Dainuoju Lietuvai“, skirtas Kovo 11-jai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šis tradicinis renginys mokykloje vyksta jau daugiau kaip 10 metų.

Sveikinimo žodžiais renginį pradėjo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė ir pakvietė visus sugiedoti ,,Tautišką giesmę“. Muzikos mokytoja Erika Petrošienė pristatė konkurso komisiją: mokytojas Leonorą Večkienę, Liubą Jonaitienę ir spec. pedagogę Dovilę Girdžiūtę.

Konkursą pradėjo penktokai, jie atliko nuotaikingą dainelę ,,Traukinys“. 6 klasės mergaitės dainavo dainą ,,Amžinas ratas“. Lietuvių liaudies dainą ,,Už žalių miškelių“ konkursui parengė  7 a klasės mokiniai, o ,,Naktelės žiedus“ atliko 7 b klasės mokinė Karolina Gumuliauskaitė  su klasės vadove A. Grigaliūniene.

Trumpos pertraukėlės metu pasirodė mokyklos šokėjai (vadovė – mokytoja A. Grigaliūnienė) ir rajoninio skaitovų konkurso nugalėtojas Lukas Gumauskas (mokytoja R. Dailidienė).

Vyresniųjų, 8-12 klasių, mokinių grupėje 8 a klasės mergaitės padainavo dainą ,,Tėviškėlė“, o žemaičių krašto dainą ,,Pempel pempel“ atliko 8 b klasės ansamblis. Gražiai skambėjo devintokų atliekamas ,,Menuetas“, 10 klasės merginų daina ,,Leisk, man žeme“. 12 klasės mokinės Lina ir Laura pasirinko lyrišką dainą ,,Aguonų laukas“.

Kol komisija tarėsi ir sumavo vertinimo rezultatus, scenoje ištrauką iš ,,Tinginių pasakų“ skaitė 3 klasės mokinė Austėja Dobilaitė (mokytoja L. Jonaitienė), klausėmės Eglės Jankovskos   atliekamos pjesės fortepijonui.

Komisijai paskelbus rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėtojais 5-7 klasių grupėje tapo 5 klasės, o 8-12 klasių grupėje – 9 klasės mokiniai. Juos pasveikino, padėkas ir saldžius prizus įteikė mokyklos direktorė. Geriausia klasės palaikymo komanda buvo pripažinta dvyliktokų klasė.    Direktorė negailėjo padėkos žodžių komisijai ir renginio organizatorei muzikos mokytojai Erikai Petrošienei.

Šventės pabaigoje skambėjo bendra Just. Marcinkevičiaus ir E. Masytės daina ,,Laisvė“, kurią dainavo visi renginio dalyviai. Tai daina, kuri dar ilgai bus reikšminga, prisimenant ir minint Lietuvos istorijos įvykius.

Metraštininkų būrelio narė
Viktorija Čiulkevičiūtė, 6 kl