„Mes – Lietuvos turistinis taškas!“

Gruodžio 14 d. Vilniuje, LJTC salėje, vyko turizmo akcijos „Mes – Lietuvos turistinis taškas!“ baigiamasis renginys, kuriame gerai įvertintas mūsų mokyklos mokinių darbas.

Mokyklos kraštotyros būrelio nariai dalyvaudami minėtoje LJTC akcijoje 2010 m. balandžio – lapkričio mėn. parengė ekskursiją „Žeimių kultūros ir istorijos paminklai“. Medžiagą apie ekskursiją, jos rengimą bei savo įgytą patirtį mokiniai sudėjo į knygą „Žeimių kultūros ir istorijos paminklai. Ekskursijos pristatymas“, kurią pateikė LJTC turizmo akcijos vertinimo komisijai.

Akcijoje aktyviausiai dalyvavo 12 klasės mokinės Gabrielė Klezytė, Simona Bukauskaitė, Laura Levinskaitė, Dovilė Šuliokaitė, 8b klasės mokiniai Matas Puikys, Lukas Stepšys, Raimondas Andriūnas, Viktorija Maželytė, Deimantė Velykytė, 7b klasės mokinė Karolina Gumuliauskaitė, 6 klasės mokinės Viktorija Čiulkevičiūtė, Ugnė Jankovska, Monika Astrauskaitė. Darbo vadovė mokytoja Valentina Zujevaitė.
Mokinių veikla buvo įvertinta LJTC diplomu bei įteikta dovana – kompasas.

Istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2010-2011.