Rašytojos Vytautės Žilinskaitės gimtadienis

Gruodžio 6-9 d. mokyklos bibliotekoje 3-5 klasių mokiniams vyko užklasinio skaitymopamokos, skirtos Vytautei Žilinskaitei ir jos kūrybai.  V. Žilinskaitės 80 metų jubiliejaus proga mokiniai susipažino su rašytojos biografija, kūryba, dalijosi įspūdžiais apie skaitytas knygas. Didelio susidomėjo sulaukė skaitmeninė bendraamžių sukurta V. Žilinskaitės kūrinių iliustracijų paroda. Entuziastingai mokiniai dalyvavo virtualioje kelionėje į „Tandadriką“ – žaislų planetą, kurią pasiekti galėjo tas, kas teisingai atsakys į pateikto testo klausimus. Suklupusiems kelionėje į žaislų planetą buvo suteikta proga pasitaisyti, o iš karto pasiekusiems tikslą įteikti prizai – žaisliukai.

Prieš grįždami į klases renginio dalyviai „padovanojo“ rašytojai po simbolinę širdelę, ant kurios užrašė sveikinimus ir linkėjimus.
Po šių pamokėlių Vytautės Žilinskaitės knygų lentynose smarkiai sumažėjo…

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2010-2011.