Išvyka į Lietuvos banko muziejaus filialą Kaune

2010 m. lapkričio 18 d. devintos ir dešimtos klasių mokiniams buvo suorganizuota mokomoji pažintinė išvyka į Lietuvos banko muziejaus filialą Kaune. Išvykos tikslas – susipažinti su Lietuvos banko veikla, bankinių operacijų tvarkytojo, gido profesijomis. Veikla buvo integruota į  technologijų, geografijos, ekonomikos, matematikos, fizikos, anglų kalbos pamokas, todėl mokiniai turėjo atlikti šių dalykų užduotis. Muziejaus gidė supažindino su Lietuvos pinigų ir bankininkystės raidos istorija nuo senovės iki dabartinių laikų, demonstravo mokomąjį filmą apie pagrindinius Lietuvos pinigų istorijos etapus. Mokiniams teko atlikti ir praktinę užduotį – atsakyti į testo klausimus. Visi atsakinėjo labai noriai, nes geriausi žinovai buvo apdovanoti prizais.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2010-2011.