Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 dieną mokyklos bendruomenė rinkosi į šventiškai papuoštą mokyklą – buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Mokyklos šeimininkai – dvyliktos klasės mokiniai – mokytojus pasitiko prie paradinių durų, įteikė pačių pagamintus sveikinimo atvirukus bei palinkėjo geros darbo dienos. Vėliau, pasibaigus trečiai pamokai, abiturientai pakvietė mokytojus, mokinius bei mokyklos svečius į aktų salę, kurioje vyko šventė.

Eilėraščių posmais mokiniai sveikino pedagogus, linkėjo ištvermės ir kantrybės jų nelengvame darbe. Dvyliktokai, šia proga tapę policijos pareigūnais ir teisėjais, surengė mokytojams ir linksmą egzaminą. Šypsenas, sveikinimus palydėjo abiturienčių Lauros ir Linos atliekama daina ,,Lašeliai“, penktokių dainos inscenizacija, šokėjų kolektyvo, vadovaujamo šokių mokytojos Astos Grigaliūnienės, pasirodymas.

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Ji sveikino kolegas profesinės šventės proga, mokytojoms, švenčiančioms jubiliejines pedagoginio darbo sukaktis, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles:  Irenai Marijonai Kanapinienei ir Vincei Stasei Pranienei – 50, Marytei Bisigirskienei – 40, Alei Zakarackienei ir Stasei Savickaitei – 30, Sigitai Juknienei – 20, Leonorai Večkienei ir Vaclovui Vazgiui – 15 metų pedagoginio darbo stažo proga.

Prie jau nuskambėjusių sveikinimų prisijungė ir šventėje dalyvavę svečiai: Žeimių miestelio seniūnas Faustas Pilipavičius, kunigas klebonas Raimundas Kazaitis bei tėvų komiteto pirmininkė Ineta Puikienė.

Šventę vainikavo dvyliktos klasės mokinių atliekama daina ,,Aš tave myliu“ ir raudoni rožių žiedai mokytojams.

Pasibaigus renginiui, abiturientai raitojosi rankoves ir skubėjo paragauti pedagogo duonos: vieni ėjo į klases mokyti ir auklėti, kiti pakvietė į specialią pamoką pačius mokytojus. Čia mokytojai galėjo pasinerti į mokinio gyvenimo džiaugsmus: kelti ranką, atsakinėti, iškrėsti pokštą „mokytojui“, gauti tryliktos klasės baigimo atestatą. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2010-2011.