Bendruomenės pasiekimai 2007-2008 m.m.
Eil. Nr. |
Renginio pavadinimas (nurodant rajoninis ar respublikinis) |
Dalyviai (mokinio vardas, pavardė) |
Rezultatas |
Mokytojo vardas, pavardė |
Tarptautiniai konkursai |
||||
1. |
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“ |
2-11 kl. mokiniai |
|
A. Koirienė M. Bisigirskienė S. Juknienė L. Jonaitienė |
2. |
Tarptautinis kalbų ( vokiečių, anglų) konkursas ‚Kengūra“ |
3-8 kl. mokiniai |
|
I. Dūdienė |
Respublikiniai konkursai |
||||
1.. |
Respublikinis Česlovo Kudabos geografijos konkursas |
Edvinas Alenskas 8 kl. |
|
D. Svirskienė |
2. |
Respublikinis moksleivių anglų kalbos konkursas „AMBERSTAR“ |
Kristina Laivaitė 12 kl. Rasa Karapinskaitė 12 kl. Edita Mikuckaitė 12 kl. Modesta Svirskaitė 12 kl. Justinas Mačikūnas 11 kl. Ingrida Simovičiūtė 11 kl. Kristina Mickevičiūtė 11 kl. Liucija Stašionytė 9b kl. Gabrielė Klezytė 9b kl. Laura Levinskaitė 9b kl. Šarūnas Stankevičius 9b kl. Giedrius Leonavičius 9b kl. |
|
L. Večkienė |
3. |
Šalies mokinių kūrybinių darbų konkursas „Galiu aš, gali tu“ |
1 ir 3 klasės mokiniai |
|
S. Juknienė J. Smailienė |
4. |
Respublikinis vertimų ir iliustracijų konkursas „Mano žvilgsnis“ |
Liucija Stašionytė 9b kl. Ernesta Augaitė 9b kl. Gabrielė Klezytė 9b kl. Giedrius Leonavičius 9b kl. Laura Levinskaitė 9b kl. Šarūnas Stankevičius 9b kl. |
|
L. Večkienė |
5. |
Respublikinis ,,Hansabanko“ taupyklių konkursas |
Haroldas Reiponas 1 kl. Greta Jusaitė 1 kl. Lukas Boreišis 1 kl. Ignas Pacevičius 1 kl. Paulina Mickevičiūtė 1kl. Deividas Toločka 1 kl. Paulius Toločka 1 kl. Brigita Lebedžiauskaitė 1 kl. Karina Prochorenkaitė 2 kl. Viktorija Gutauskaitė 2 kl. Tomas Sedelskis 2 kl. Irma Daukentytė 4 kl. |
|
J. Smailienė M. Bisigirskienė L. Jonaitienė |
Regioniniai (zoniniai) konkursai |
||||
1. |
Regioninis meninio skaitymo konkursas |
Raimondas Klezys |
II vieta 5-8 kl. |
R.Dailidienė |
Rajoninės olimpiados |
||||
1. |
Matematikos olimpiada |
Raimondas Andriūnas 5 kl. Tomas Toločka 7 kl. Liucija Stašionytė 9b kl. Gabrielė Klezytė 9b kl. |
|
A.Koirienė S. Pranys |
2. |
Geografijos olimpiada |
Sandra Mikalauskaitė 11 kl. |
|
D. Svirskienė |
3. |
Biologijos olimpiada |
Liucija Stašionytė 9b kl. Kristina Bajoraitytė 11 kl. |
|
A.Kavaliauskienė |
4. |
Lietuvių kalbos olimpiada rajone |
Matas Puikys 5 kl. Valdas Vasiliauskas 6 kl. Justina Mickevičiūtė 7 kl. Pacevičiūtė Aušra 8 kl. Liucija Stašionytė 9b kl. Egidijus Lėgėtavičius 10 kl. Sandra Mikalauskaitė 11 kl. Modesta Svirskaitė 12 kl. |
Matas Puikys – III vieta 5 klasių grupėje
|
R.Dailidienė R. Juškienė E. Vojevuckaitė |
6. |
Istorijos olimpiada
|
Edita Mikuckaitė 12 kl. Modesta Svirskaitė kl. |
|
V. Zujevaitė |
7. |
Anglų kalbos olimpiada |
Kristina Mickevičiūtė 11 kl. |
|
L. Večkienė |
Rajoniniai konkursai |
||||
1. |
Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ |
Dovydas Mikalauskas 11 kl. Darius Ramanauskas 11 kl. |
|
V. Zujevaitė |
2. |
Rajoninis meninio skaitymo konkursas |
Raimondas Klezys 8 kl. |
I vieta |
R.Dailidienė |
Sandra Mikalauskaitė 11 kl. |
|
|||
3. |
9-10 kl.anglų kalbos laiško rašymo konkursas
|
Liucija Stašionytė 9b kl. Gabrielė Klezytė 9 kl. Šarūnas Stankevičius 9b kl. |
|
L. Večkienė |
4. |
Kalėdinių piešinių konkursas ,,Kuriame Kalėdas“
|
Viktorija Gutauskaitė 2 kl. Skaistvilė Narkevičiūtė 4 kl. Eglė Levinskaitė 11 kl. Jūratė Plaktonytė 12 kl. |
|
M. Bisigirskienė L. Jonaitienė V. Pranienė |
5. |
Rajoninis ,,Šviesoforo“ konkursas
|
Viktorija Gutauskaitė 2 kl. Kamilė Bukauskaitė 2 kl. Benas Puikys 3 kl. Lukas Gumauskas 3 kl. Ignas Danilevičius 4 kl. Andrius Stanislovaitis 4 kl. |
|
L. Jonaitienė |
6. |
Rajoninis piešinių konkursas ,,Saugi vaikystė“ |
Kamilė Bukauskaitė 2 kl. Karina Prochorenkaitė 2 kl. Viktorija Gutauskaitė 2 kl. Skaistvilė Narkevičiūtė 4 kl. |
Padėka |
M.Bisigirskienė L. Jonaitienė |
6. |
4 klasių mokinių viktorina ,,Miškas – mano svajonių namai“
|
Ignas Danilevičius 4 kl. Ignas Grigaliūnas 4 kl. Aušra Jusaitė 4 kl. Paula Šišova 4 kl. |
Padėka, sodinukas |
L. Jonaitienė |
7. |
Jonavos rajono olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos |
Ignas Danilevičius 4 kl. Ignas Grigaliūnas 4 kl. Aušra Jusaitė 4 kl. Irma Daukentytė 4 kl. Milius Naidičius 4 kl. Mantas Mackevičius 4 kl. Erikas Černoglazov 4 kl. Benas Puikys 3 kl. Viktorija Čiulkevičiūtė 3 kl. Modesta Kacevičiūtė 3 kl. Monika Astrauskaitė 3 kl. Diana Žemaitytė 3 kl. |
2 vieta |
L. Jonaitienė S. Juknienė |
8. |
Konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“ |
Ignas Danilevičius 4 kl.
|
Padėka |
L. Jonaitienė |
9. |
Rajoninis dailaus rašto ketvirtokams konkursas ,,Rašysena 2008“ |
Ignas Grigaliūnas 4 kl.
|
2 vieta |
L. Jonaitienė |
10. |
Rajoninis vokiškų dainų konkursas |
6 klasės mokiniai |
Padėka |
I. Dūdienė |
Sportinės varžybos |
||||
1. |
Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos. |
Gabrielė Klezytė 9b kl. Ernesta Augaitė 9b kl. Viktorija Mikalauskaitė 8 kl. Tomas Toločka 7 kl. |
|
H. Stučinskas |
Paulius Palaima 7 kl. |
1 vieta |
|||
Jovydas Mačikūnas 9b kl. |
|
|||
Ričardas Geiša 11 kl. |
2 vieta |
|||
Dovydas Mikalauskas 10 kl. |
|
|||
Laurynas Palaima 12 kl. |
1 vieta |
|||
2. |
Jonavos rajono olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos (vaikinai) |
Paulius Palaima 7 kl. Haroldas Šnelius 11 kl. Ričardas Geiša 11 kl. Justinas Mačikūnas 11 kl. Laurynas Palaima 12 kl. |
1 vieta |
H. Stučinskas |
3. |
Jonavos rajono olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos (merginos) |
Gabrielė Klezytė 9b kl. Valerija Ruseckaitė 10 kl. Julija Sventnickaitė 10 kl. Sandra Mikalauskaitė 11 kl. |
2 vieta |
H. Stučinskas |
4. |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokinių lengvosios atletikos finalinės varžybos. |
Paulius Palaima 7 kl. Haroldas Šnelius 11 kl. Laurynas Palaima 12 kl. Justinas Mačikūnas 12 kl. Jovydas Mačikūnas 9b kl. |
|
H. Stučinskas |
5. |
Jonavos rajono olimpinio festivalio kaimo vietovių rajoninės mergaičių kvadrato varžybos. |
Jolita Toločkaitė 5 kl. Ingrida Škeliovaitė 5kl. Viktorija Maželytė 5 kl. Deimantė Velykytė 5 kl. Justina Petrikaitė 5 kl. Viktorija Petrusevičiūtė 6 kl. Deimantė Stankevičiūtė 6 kl. Karolina Zabrodinaitė 6 kl. Agnė Astrauskaitė 6 kl. Karolina Protusevičiūtė 6 kl. |
1 vieta |
H. Stučinskas |
6. |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių kvadrato zoninės varžybos. |
Jolita Toločkaitė 5 kl. Ingrida Škeliovaitė 5kl. Viktorija Maželytė 5 kl. Deimantė Velykytė 5 kl. Justina Petrikaitė 5 kl. Viktorija Petrusevičiūtė 6 kl. Deimantė Stankevičiūtė 6 kl. Karolina Zabrodinaitė 6 kl. Agnė Astrauskaitė 6 kl. Karolina Protusevičiūtė 6 kl. |
2 vieta |
H. Stučinskas |
7. |
Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio virves traukimo varžybos. |
Laurynas Palaima 12 kl. Ričardas Misiūnas 10 kl. Haroldas Šnelius 11 kl. Mindaugas Česiūnas 9a kl. Artūras Taškinovas 11 kl. Andrius Belskas 12 kl. Justinas Mačikūnas 11 kl. |
3 vieta |
H. Stučinskas |
8. |
Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos pavasario krosas |
Simona Jastžemskytė 5 kl. |
|
H. Stučinskas |
Raimondas Meiliūnas 5 kl. |
1 vieta |
|||
Dovilė Žemaitytė 7 kl. |
|
|||
Paulius Palaima 7 kl. |
1 vieta |
|||
Tomas Toločka 7 kl. Vylintas Ledzinskas 7 kl. Sandra Jagminaitė 7 kl. Dovydas Mikalauskas 11 kl. Jovydas Mačikūnas 9b kl. |
|
Dalyvavimas projektinėje veikloje
Eil. Nr. |
Projekto pavadinimas |
Dalyviai (mokinio vardas, pavardė) |
Rezultatas |
Koordinatorius |
1. |
Tarptautinis e-Twinning projektas su GEZA FEJEDELEM IPARI ISKOLA(Vengrija) IMAGE OF OTHERS |
7 klasės mokiniai |
|
Leonora Večkienė |
2. |
Tarptautinis projektas „HANDS AROUND THE WORLD“ |
6 klasės mokiniai |
|
Leonora Večkienė |
3. |
Nacionalinė jaunųjų kraštotyrininkų ekspedicija. Konkursinis darbas „Jonavos rajono Žeimių vidurinė mokykla“. |
Modesta Svirskaitė 12 kl. Edita Mikuckaitė 12 kl. Orinta Bukauskaitė 12 kl. Laurynas Palaima 12 kl. Haroldas Šnelius 11 kl. Rasa Butkutė 12 kl. Rasa Krapinskaitė 12 kl. |
I laipsnio diplomas (I vieta) |
Valentina Zujevaitė |
4. |
Nacionalinė jaunųjų kraštotyrininkų ekspedicija. Sritis: Gyvasis paveldas. „Kraštotyrininkas, medžio drožėjas Artūras Narkevičius“ |
Giedrius Leonavičius 9b kl. Ingrida Simovičiūtė 11 kl. Lina Raišytė 11 kl. Sandra Mikalauskaitė 11 kl. Simona Lepinskaitė 11 kl. Snieguolė Dainytė 11 kl. |
III laipsnio diplomas (III vieta) |
Dijana Vazgienė |
5. |
Tarptautinis e-Twinning projektas su IES Antonio Machado mokykla(Ispanija) ONE FAMILY –THREE GENERATIONS |
Liucija Stašionytė 9b kl. Gabrielė Klezytė 9b kl. Šarūnas Stankevičius 9b kl. Giedrius Leonavičius 9b kl. Laura Levinskaitė 9b kl. Ernesta Augaitė 9b kl. Ginas Naidičius 9b kl. Jovydas Mačikūnas 9b kl. |
|
Leonora Večkienė |
6. |
UAB ,,Hansa lizingo‘‘ bei A. Adamkienės labdaros fondo saugaus eismo projektas ,,Eismo klasė“ |
19 mokinių |
Gautas sertifikatas |
Liuba Jonaitienė |
7. |
Respublikinis projektas „Drąsinkime ateitį“ |
4 kl. ir 5-12 kl. mokinių atstovai |
|
Liuba Jonaitienė Valentina Zujevaitė |
8. |
Rajoninis 2008 m. pilietinio ir tautinio ugdymo projektų konkursas. Projektas „Meilė tėvynei prasideda nuo gimtojo slenksčio“. |
5-12 klasių mokiniai |
Laimėta suma: 2440 Lt. |
Valentina Zujevaitė |
9. |
Vaikų užimtumo ir socializacijos programa „Bendraamžiai“ |
5-11 kl. mokiniai |
2000 Lt |
Danguolė Svirskienė |
10. |
Vaikų vasaros poilsio programa „Atradau vasarą 2“ |
PUG, 1-4 klasių mokiniai |
3200 Lt |
Laura Baltrimavičienė |
11. |
Projektas „100 dienų mokykloje“ |
1,3 kl. mokiniai |
Atviras renginys rajono spec. pedagogams ir logopedams |
Irena Gritėnienė Jūratė Smailienė Sigita Juknienė Jūratė Griciūnienė |