Bendruomenės pasiekimai 2002-2003 m.m.
Laimėjimai įvairiuose projektuose
Projektas |
Laimėjimas |
PIC inicijuotas projektas „Aš galiu“ |
1600 Lt |
Mokyklų informacinių technologijų diegimo projektas |
11 kompiuterių klasė su vietiniu tinklu |
Mokyklų bendruomenių informavimas NATO ir saugumo klausimais |
4 kompiuteriai |
Pasiekimai konkursuose, olimpiadose
Pavadinimas | Moksleivio vardas, pavardė | Rezultatas | Mokytojas |
Respublikinis skaitovų konkursas Kauno Maironio namuose | Gutauskas G.
Guralytė K. |
I turo laureatas
I turo laureatė |
R. Dailidienė |
Respublikinis skaitovų konkursas Kauno Maironio namuose | Gutauskas G.
Guralytė K. |
Laureatas
Paskatinamasis prizas |
R. Dailidienė |
Rajoninis skaitovų konkursas, skirtas A. Matučio 80 — čiui | Pacevičiūtė A. | Padėkos raštas ir asmeninė dovanėlė | J. Jakštienė |
Rajoninis skaitovų konkursas, skirtas A. Matučio 80 — čiui | Mikalauskaitė S. | Prizininkė | R. Dailidienė |
Respublikinis skaitovų konkursas | G. Gutauskas | II vieta | R. Dailidienė |
Jonavos r. fizikos olimpiada | E. Guogis | II vieta | S. Savickaitė |
Jonavos r. matematikos olimpiada | V. Vazgys
E. Guogis A. Vazgys |
I vieta
I vieta I vieta |
A. Koirienė |
Jonavos r. chemijos olimpiada | E. Guogis | I vieta | A. Vancevičienė | Jonavos r. informatikos olimpiada | E. Guogis | II vieta | S. Pranys |
Pasiekimai sporto varžybose
Data | Renginio pavadinimas | Dalyvio vardas, pavardė | Rezultatas | Mokytojo vardas, pavardė |
2002-10-01 | Rajoninis BLM kaimo mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos | Adamonis R.
Barkauskas A. Juzonis V. Riauba A. Kazlauskas A. |
I vieta | H. Stučinskas |
Guralytė K.
Rimdeikaitė A. Janušauskaitė E. Laivaitė L. Bisigirskaitė D. | II vieta | |||
2002-10-11 | Rajoninis BLM mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos Raseiniuose | Adamonis R.
Barkauskas A. Juzonis V. Riauba A. Kazlauskas A. |
H. Stučinskas | |
2002 -09-24 | Jonavos r. BML moklseivių rudens kroso varžybos | Juškevičiūtė R.
Palaima L. Juchnevičius M. Murovskis B. Sonda E. Rimdeikaitė A. Guralytė K. Svirskaitė R. Juzonis V. |
19 vieta
|
H. Stučinskas |
2002-09- 27-29 d. |
Lietuvos respublikos krosas Palangoje | Riauba A.
Stašionis L. Rimdeikaitė A. |
8 vieta
10 vieta 4 vieta |
H. Stučinskas |
2002-11-26 | Rajoninės BLM kaimo mokyklų mergaičių kvadrato varžybos (V —VII kl.) | Jociūtė G.
Jankauskaitė D. Juškevičiūtė R. Bukauskaitė O. Strumilaitė A. Svirskaitė M. Anulevičiūtė D. Butkutė R. Šutavičiūtė J. Masėnaitė N. Mikalauskaitė S. |
I vieta | H. Stučinskas |
2002-12-03 | Rajoninės BLM kaimo mokyklų berniukų kvadrato varžybos (V — VII kl.) | Juchnevičius M.
Michnevičius E. Šnelius H. Lelevič H. Gudliauskas J. Sonda E. Svirskas A. Misiūnas R. Cesliavičius L. Toškinovas A. Ignatavičius M. |
I vieta | H. Stučinskas |
2002 -12-05 | Rajoninės BLM miesto mokyklų mergaičių kvadrato finalinės varžybos (V — VII kl.) | Jociūtė G.
Jankauskaitė D. Juškevičiūtė R. Bukauskaitė O. Strumilaitė A. Svirskaitė M. Anulevičiūtė D. Butkutė R. Šutavičiūtė J. Masėnaitė N. Mikalauskaitė S. |
II vieta | H. Stučinskas |
2002-12-05 | Rajoninės BLM miesto mokyklų berniukų finalinės varžybos (V — VII kl.) | Juchnevičius M.
Michnevičius E. Šnelius H. Lelevič H. Gudliauskas J. Sonda E. Svirskas A. Misiūnas R. Cesliavičius L. Toškinovas A. Ignatavičius M. |
II vieta | H. Stučinskas |
2002 -11-12 | Rajoninės kvadrato varžybos | Sinkevičius P.
Jociūtė A. |
III vieta | J. Jakštienė |
2002 -11-12 | Rajoninės III — IV klasių moksleivių kvadrato varžybos tarp rajono (kaimo) mokyklų | Škeliovas S.
Naidičius G. Lepinskas J. Mačikūnas J. Micheklevičius R. Stasiukonytė G. Klezytė G. Augaitė G. Stanislovaitytė I. Kasperavičiūtė S. |
III vieta | L. Jonaitienė |