Mažasis metraštis

2007-2008 m.m.

Rugsėjis   Spalis Lapkritis Gruodis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis

Rugsėjis

Mokslo metų pradžios

šventės akimirkos

Mokyklos bendruomenę Rugsėjo pirmosios proga sveikino mokyklos direktorė D.Vazgienė, Žeimių seniūnijos seniūnas F. Pilipavicius, Žeimių bendruomenės pirmininkas A.Gutauskas, Kultūros centro direktorė R.Bielejeva, tėvų komiteto pirmininkė N.Mačikūnienė, Lietuvos kariuomenės DLE Jonušo Radvilos mokomojo pulko atstovai.

Rugsėjo 3 d. buvo aukojamos Šv. Mišios už mokinius ir mokytojus.

Spalis

Spalio 5 d. iškilmingai paminėta

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 19 d. organizuoti renginiai - vaikų užimtumo ir socializacijos projekto „Augu, žaidžiu, dainuoju“ vykdymas

Mokykloje vyko krepšinio, kvadrato,

baudų mėtymo konkursai, estafetės.

Vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi Klaipėdoje ir Kretingoje.

Įsijungiant į visuomeninį projektą „Drąsinkime ateitį“ spalio 25 d. mokykloje organizuota netradicinė pamoka

„Konstitucijos diena“,

skirta Lietuvos Respublikos Konstitucijos priėmimo 15-osioms metinėms paminėti. 4 klasės ir 9-12 klasių mokiniai atsakė į testo „Ką žinau apie savo šalį“ klausimus. Testo rezultatai išsiųsti projekto „Drąsinkime ateitį“ koordinatoriams.

Mokyklos pradinukai aktyviai dalyvavo tradiciniame „Hansabanko“ taupyklių konkurse. Šių metų konkurso tema - „Gamtos draugas“.

Lapkritis

Lapkričio 3 d. mokytojai dalyvavo kvalifikacinėje kelionėje į Latvijos Rygos „Maksimos“ gimnaziją.

Lapkričio 8 d. mokyklos bibliotekoje vyko popietė „A.Lindgren knygų pasaulyje“, skirta 100-osioms rašytojos gimimo metinėms
     Lapkričio 8 d. mokykloje lankėsi projekto „Misija Sibiras 2007“ dalyviai

Lapkričio 19-25 dienomis mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos organizuotoje Suaugusiųjų švietimo savaitėje „Mokomės kartu: vaikai, tėvai, seneliai“, kurios idėja – kartų (vaikų, tėvų ir senelių)  mokymasis kartu.

Tėvai, seneliai, vyresnieji broliai bei sesės į mokyklinius suolus sėdo kartu su tikraisiais mokinukais ir mokėsi anglų kalbos, informacinių technologijų, krašto pažinimo, sportavo, kūrė įvairius darbelius.

Gruodis

Gruodžio 17 d. vyko Adventinis vakaras
Visą mėnesį mokykloje vyko tradicinis konkursas

,,Žiemos puokštė“

Gruodžio 20 d. 5 klasės mokiniams ir jų tėveliams organizuota

kalėdinė popietė anglų kalba

Sausis

Sausio 15 dieną iškilmingai paminėta Laisvės gynėjų diena

Vasaris

8 klasės mokinys

Raimondas Klezys tapo rajoninio skaitovų konkurso nugalėtoju

Vasario 8 d. mokykloje vyko Šimtadienio šventė

Vasario 14 d.  mokykloje vykusiame draugystės vakare svečiavosi mokiniai iš Kulvos Abraomo Kulviečio pagrindinės mokyklos, Kėdainių rajono Šėtos vidurinės mokyklos, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko kariai

Vasario 16-oji — Lietuvos valstybės atkūrimo diena — paminėta šventiniu koncertu

Vasario 20-21 d. vyko atvirų durų dienos: su mūsų įstaiga susipažino Jonavos pradinės mokyklos Liepių ir Juškonių skyrių, Kulvos Abraomo Kulviečio ir Barupės pagrindinių mokyklų mokiniai

Kovas

Kovo 7 dieną mokykloje Jonavos krašto muziejus pristatė projektą

„Gyvieji amatai“

Kovo 12 dieną vyko dainų konkursas „Dainuoju Lietuvai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šventėje dalyvavo Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos kapela

Kovo 13 d. mokykloje koncertavo KĮŽ 3 dalyviai Laisva ir Audrius

Kovo 14 d. mokykloje organizuota profesinės karjeros diena. Mokiniai vyko į įmones, konsultavosi su psichologe, susitiko su įvairių profesijų atstovais

Kovo 14 d. pradinių klasių mokiniai varžėsi „Šviesoforo“ konkurse. Nugalėtojais tapo ketvirtokai.

Balandis

Balandžio 10 dieną mokykloje koncertavo realybės šou

„Kelias į žvaigždes“ dalyvis Grūdas

Balandžio 25 d. vyko gamtos mokslų diena: buvo kuriami darbai „Žemė po 100 metų“, vyko konkursas „Žemės salotų receptas“, dalyvauta akcijoje „Gražinkime miestelio aplinką“

Balandžio 25 d. vyko bendruomenės susirinkimas – koncertas, kuriame buvo pristatytas mokyklos veiklos aprašas, pateikta Mokyklos tarybos ataskaita, vyko rinkimai į Mokyklos tarybą, pasveikintos mamos.

Balandžio 29 d. paskaitą „Tarptautinės misijos“ skaitė kapitonas Robertas Ulevičius ir jaunesnysis puskarininkis Vytautas Gadliauskas iš Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko.

Gegužė

Gegužės 9 d. mokykloje paminėtas Europos sąjungos gimtadienis. Mokiniai klausėsi paskaitos „Europos sąjunga ir Lietuva“, veikė Europos aitvarų ir ekologinių skulptūrų kūrimo laboratorijos, vyko krepšinio turnyras.

Gegužės 9 d. vykdydami pilietinio ir tautinio ugdymo projektą „Meilė tėvynei prasideda nuo gimtojo slenksčio“ dalyvavome edukacinėje programoje: ekskursijose „Kelionė iš Žemutinės pilies senojo arsenalo į valdovų rūmus“, „Buvęs KGB kalėjimas“, Europos dienos šventėje prie Baltojo tilto.

Gegužės 9 d. mokyklos kraštotyrininkų atstovai su metraštininkų būrelio vadove D. Vazgiene ir kraštotyros būrelio vadove V. Zujevaite dalyvavo nacionalinėje jaunųjų kraštotyrininkų konferencijoje Vilniuje.

Gegužės 16 d. abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Gegužės 21 d. abiturientai išvyko į pirmąjį brandos egzaminą.

Birželis

Birželio 13 d. paminėta

Gedulo ir Vilties diena

Birželio 20 d. baigėsi mokslo metai.

LINKSMŲ ATOSTOGŲ!