Mokinių pasiekimai mokykloje 2011 m. rugsėjo – gruodžio mėn.
Eil. Nr. | Renginio pavadinimas | Dalyviai | Mokytojo v., pavardė | Rezultatas |
---|---|---|---|---|
Projektinė veikla | ||||
1. | Tarptautinė ankstyvosios prevencijos programa „Zipio draugai“ | 1 klasė | J. Smailienė | |
2. | Ankstyvosios prevencijos programa „Įveikiame kartu“ | 2-3 klasė | M. Bisigirskienė S. Juknienė | |
3. | Prevencijos programa „Gyvai“ | 6 klasė | I. Dūdienė | |
4. | Projektas „Mokyklos sėkmė – veiksminga mokinių savivalda“ | 20 7-9 klasių mokinių | A. Vancevičienė | |
5. | Projektas „Drąsinkime ateitį“ | 8-10 klasių mokiniai | A. Vancevičienė | |
Tarptautiniai konkursai | ||||
1. | Tarptautinis vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ | PUG vaikai: D. Dušauskas, K. Puikys, A. Stasiukonis, A. Pavilionis, U. Trukšaninas | J. Jakštienė | |
3-4 kl. komanda: L. Rokas, D. Imbrasas, U. Šneliūtė, A. Dobilaitė, E. Lipinskaitė, S. Šneliūtė | S. Juknienė | 2 vieta | ||
6-7 kl. komanda: K.Prochorenkaitė, D. Sedelskytė, V. Čiulkevičiūtė, U. Jankovska, M. Levinskaitė | I. Dūdienė | 6 vieta | ||
2. | VIII tarptautinis informatikos ir IT konkursas „Bebras“ | 33 5-10 klasių mokiniai | E. Gerulaitienė | Paulina Mickevičiūtė – 3 vieta rajone Benjaminų gr., Remigijus Stankevičius – 2 vieta rajone Juniorų gr. |
Respublikiniai konkursai | ||||
1. | Respublikinis konkursas „Geriausia geografų klasė“ | 2 – 4 klasės | M. Bisigirskienė, S. Juknienė, L. Jonaitienė | Diplomai už dalyvavimą konkurse |
2. | LJTC organizuotas šalies mokinių projektas konkursas „Tautos dvasios beieškant“. | G. Klezytė S. Bukauskaitė L. Levinskaitė U. Bukauskaitė V. Petrusevičiūtė K. Zabrodinaitė | V. Pranienė | III vieta |
3. | Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas Kauno Maironio literatūros muziejuje | A. Dobilaitė 4 kl, I.Danilevičius 8b kl. L. Gumauskas 7 kl. | L. Jonaitienė R. Dailidienė | 1 turo nugalėtojai laureatas |
4. | Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas | 1-4 klasių 56 mokiniai. 5–7 klasių 30 mokinių. 8–10 klasių 30 mokinių. | D. Svirskienė V. Zujevaitė M. Bisigirskienė S. Juknienė L. Jonaitienė | |
5. | VšĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos organizuotas kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų bei darbastalio apipavidalinimo konkursas „Žiemos fantazija” | E. Sonda 5 kl. R. Lankelytė 9 kl. K. Miliauskaitė 9 kl. | E. Gerulaitienė | Padėkos mokiniams |
6. | VĮ ,, Kauno regiono keliai“ organizuotas piešinių konkursas „Saugi mano šeima“ | U. Jakuitytė 1 kl. V. Drobyševas 2 kl. I. Ivaškevičius 2 kl. M. Boreišytė 2 kl. K.Trukšaninaitė 2 kl. V.Petrusevičiūtė 3 kl. D.Penkauskaitė 3 kl. A. Dobilaitė 4 kl. E. Lipinskaitė 4kl. S. Šneliūtė 4 kl. | J. Smailienė M. Bisigirskienė S. Juknienė L. Jonaitienė | Kamilė Trukšaninaitė 2 vieta |
7. | Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos organizuotas piešinių konkursas,, Piešk saugų ir draugišką eismą“ | S.Čiulkevičiūtė 1 kl. U. Jakuitytė 1 kl. L. Lipinskas 1 kl. M. Boreišytė 2 kl. K.Trukšaninaitė 2 kl. L. Velykis 2 kl. A.Narkevičiūtė 3 kl. | J. Smailienė M. Bisigirskienė S. Juknienė | |
Rajoniniai renginiai | ||||
1. | Jonavos PK organizuotas konkursas ,,Atšvaitas Amsiui“ | 2, 3, 4 klasė | M. Bisigirskienė, S. Juknienė, L. Jonaitienė | |
2. | Jonavos rajono savivaldybės PPT organizuotas mokinių rankdarbių konkursas ,,Juokų maišelis“ | A. Sorokinaitė 2 kl. A. Dutkutė 3 kl. | M.Bisigirskienė, S. Juknienė | Padėka |
3. | Rajoninė viktorina 3 klasės mokiniams ,,Miškas – mano svajonių namai“ | U. Šneliūtė 3 kl. L. Rokas 3 kl. D. Imbrasas 4 kl. R. Salinaitė 4 kl. | S. Juknienė | Padėka, ąžuoliukas, tuja |
Sportinės varžybos | ||||
1. | 2011 m. Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos | L. Orlauskas 5 kl. R.Mickevičiūtė 5 kl. E. Sonda 5 kl. T. Jocius 6 kl. M.Astrauskaitė 7 kl. M. Meiliūnas 8 kl. G.Ledzinskaitė 8 kl. I. Škeliovaitė 9 kl. | R. Stepaitytė | I vieta |
2. | 2011 m. Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio merginų (1997 m. gimimo ir jaunesnių ) mažojo futbolo 5x5 varžybos | 7-8 kl. mokinių komanda: G. Petrauskaitė M. Astrauskaitė A. Mickevičiūtė G. Ledzinskaitė A. Juknaitė A. Jusaitė E. Valaišaitė | R. Stepaitytė | IV vieta |
3. | 2011 m. Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo BLM mergaičių (1999-2000 m. g. ) kvadrato varžybos | 5-6 kl. komanda: R. Mickevičiūtė P. Mickevičiūtė G. Jociūtė S. Rokaitė K. Prochorenkaitė K. Ledzinskaitė G. Barišauskaitė R. Šimbaraitė K. Bukauskaitė G. Jakelaitytė | R. Stepaitytė | II vieta |
4. | 2011 m. Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo BLM berniukų (1999-2000 m. g. ) kvadrato varžybos | 5-6 klasių komanda: E. Butkus L. Orlauskas I. Pacevičius E. Snitka E. Sonda D. Toločka P. Toločka A. Abramavičius T. Sedelskis A. Taraškevičius | R. Stepaitytė | III vieta |
5. | Krepšinio 3x3 Kalėdinis turnyras | 10 klasės mokiniai: J. Jankauskas R. Kornušenka K. Ledzinskas M. Zabrodinas D. Zakarauskas | R. Stepaitytė | II vieta |
6. | Jonavos r. mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių BLM kvadrato varžybos | 3-4 kl. mokinių komanda: L. Rokas O. Cigas A. Dobilaitė L. Grubliauskaitė T. Masėnas E. Pagrandis H. Reiponas E. Lipinskaitė B. Macuganovaitė S. Šneliūtė | L. Jonaitienė | III vieta |