Mintinio skaičiavimo konkursas

mintinis

2016-2017 m. m.

Lapkričio mėnesį mokykloje vyko mintinio skaičiavimo konkursas. Geriausiai jame sekėsi šeštokui Romanui Kovzonui, aštuntokui Laurynui Rokui ir devintokei Brigitai Macuganovaitei.

Na, o gruodžio 1 dieną mūsų šeštokai vyko pasivaržyti į Šėtos gimnaziją (Kėdainių r.).

Čia organizuotame „Mintinio skaičiavimo“ konkurse dalyvavo Aurėja Lėgėtavičiūtė, Simona Čiulkevičiūtė, Gabrielius Vasiliauskas, Saimonas Pagrandis, Romanas Kovzonas ir Karolis Rokas. Net keturi: Aurėja, Saimonas, Romanas ir Karolis – pateko į antrą konkurso turą.

Antrajame ture mokiniai, naudodamiesi „Kahoot“ programa, turėjo atsakyti į dvylika pateiktų kausimų. Geriausiai sekėsi Aurėjai, ji pateko į geriausiai mintinai skaičiuojančiųjų šešetuką.

Nors prizinių vietų laimėti nepavyko, mokiniai grįžo kupini gerų emocijų, pasiryžimo dalyvauti ir nugalėti kitais metais. Nuotraukos Robertos Šidlauskienės

Mokytoja Roberta Šidlauskienė

Kategorijos: 2016-2017.