„Po pasakų pasaulio labirintus…“

2015-2016 m. m.

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, balandžio 27 d., mokykloje vyko žaisminga skaitytojų kartų dvikova „Po pasakų pasaulio labirintus…“

Dvikovoje rungėsi 2 komandos: mokinių, kurią subūrė mokinių tarybos pirmininkė Ugnė Šneliūtė, ir iššūkį priėmusių mamų, kurias sukvietė Ugnės mama Edita Šnelienė.

Mokiniams atstovavo penktokė Aurėja Lėgėtavičiūtė, dešimtokė Greta Barišauskaitė bei septintokai Ugnė Šneliūtė, Gerda Martinionytė, Laurynas Rokas. Burtų keliu gavę mėlyną spalvą jie pasivadino „Smurfais“.

Mamų komandai teko žalia spalva, tad joje žaidusios Edita Šnelienė, Loreta Šnelienė, Alina Imbrasienė, Jūratė Trukšaninienė, Kristina Pagrandienė pasirinko „Eglučių“ pavadinimą.

Kadangi žaidimo tema – pasakos, vertinimo komisijai taip pat teko „pavirsti“ pasakų personažais: direktorė Dijana Vazgienė, direktorės  pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė ir specialioji pedagogė Irena Gritėnienė tapo „Raudonkepuraitėmis“.

Žaidėjams teko įveikti net 6 etapus. Pirmąjį etapą abi komandos baigė lygiosiomis, po antro etapo pradėjo pirmauti mamų – „Eglučių“ komanda. Jų neišgąsdino net naujos technologijos… Savo lyderystę viso žaidimo metu išsaugojusios „Eglutės“ tapo skaitytojų kartų dvikovos nugalėtojomis.

Jaunieji „Smurfai“ šiek tiek su kartėliu sutiko pralaimėjimą, bet mamos savo konkurentams sukūrė pasakišką pabaigą pasidalindamos saldžiaisiais prizais. Direktorė renginio dalyvius apdovanojo padėkomis ir pakvietė pasidalinti įspūdžiais prie arbatos puodelio. Nuotraukos Austėjos Dobilaitės

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2015-2016.