Žiemiška vakaronė „Naujiesiems atėjus“

2015-2016 m. m.

Sausio 22 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūrinės veiklos darbuotojos, norėdamos prasmingai paminėti prasidėjusius naujuosius metus, pasidžiaugti buvimu drauge, suorganizavo žiemišką vakaronę, skirtą visiems miestelio bendruomenės nariams – ir dideliems, ir mažiems.

Susirinkusius linksmino Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai ir meno kolektyvai. Skambias dainas žiūrovams dovanojo vaikų popchoras „Muzikos vaikai“, gitarisčių trio, moterų ansamblis.

Vaikų dramos studija susirinkusiems pristatė spektaklį pasakos „Joniukas ir Grytutė“ motyvais. Žinomų literatūros kūrinių ištraukas deklamavo mokyklos skaitovai – penktokas Karolis Rokas, ketvirtokas Dominykas Dušauskas ir septintokė Ugnė Šneliūtė.

Renginyje netrūko ne tik dainų, bet ir judrių žaidimų. Dvi dukrų ir tėčių komandos rungėsi, kas greičiau ir kokybiškiau atskirs žirnius nuo grūdų, tėvai ir vaikai šoko ratelius, kartu su moterų ansambliu dainavo lietuvių liaudies dainas ir romansus.

Šventinio vakaro pabaigoje susirinkusieji bendravo prie arbatos puodelio. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.