Tarptautinė antikorupcijos diena

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Minint šią dieną mokykloje visą savaitę, gruodžio 7-11 d., vyko antikorupcinis švietimas.

5 -10  klasių mokiniai per integruotas istorijos, pilietiškumo pagrindų ir dorinio ugdymo pamokas aiškinosi korupcijos, skaidrumo ir solidarumo sąvokas, susipažino su korupcijos istorija, įgijo žinių apie korupcijos priežastis, pasėkmes, skaitė  bei nagrinėjo tekstus, piešė plakatus antikorupcijos tema.

Moksleiviams išaiškinta antikorupcinio švietimo svarba akcentuojant, kad tik nuo mažens formuojant sąžiningo elgesio įpročius ir tradicijas galima užaugti ir būti sąžiningu ir doru savo valstybės piliečiu. Nuotraukos

Specialioji pedagogė Inga Žukienė

Kategorijos: 2015-2016.