Išvyka į baldų įmonę „FPI Baltic“

Lapkričio 9 d. septintos klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoju  V. Vazgiu ir karjeros koordinatore E. Vojevuckaite lankėsi norvegų baldų įmonėje  UAB ,,FPI Baltic“ Žeimiuose.

Įmonėje  vyko integruota technologijų ir karjeros ugdymo pamoka. Konstravimo skyriaus vadovė technologė Erika Paukštė papasakojo apie įmonę.

UAB ,,FPI Baltic“ veiklą pradėjo 2004 metais. Baldų įmonės įkūrimo tikslas – padėti FPI administruoti – organizuoti baldų gamybą Lietuvoje bei teikti logistikos paslaugas. Pagrindinė UAB veikla – baldų, pagamintų FPI užsakymu, didmeninė prekyba.

Mokiniai sužinojo apie baldų gamybos profesijas, kvalifikacijas, susipažino su darbo rinkos, profesinės karjeros galimybėmis. Septintokai lankėsi įvairiuose baldų gamybos baruose. Įmonėje ,,FPI Baltic“ mokiniai atliko mokytojų iš anksto paskirtas praktines užduotis. Išvyka mokiniams patiko.

Karjeros koordinatorė Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2015-2016.